Sweet bar

Chystáte firemní večírek, oslavu či větší posezení s přáteli a rodinou? Rádi Vám připravíme ten nejsladší sweet bar! Vybírejte si přímo na našich stránkách to, co by Vám ve Vašem sladkém baru nejvíce chutnalo.

Vybrat si můžete hned z několika mini dezertů jako například karamelový větrník, mini mučenkový indiánek v ruby čokoládě a spoustu dalších chutných dortíků!

Mohlo by vás zajímat

Objednejte si vánoční cukroví

Připravili jsme si pro Vás jedenáct druhů cukroví, kde ochutnáte například skvělé perníčky s pomerančem a badyánem v bílé polevě, linecké s pravou vanilkou a rybízovou marmeládou, rumové kokosky máčené v čokoládě a spoustu dalšího originálního cukroví.

více...

Naše lívancové snídaně

Zajděte tak do Cukrářství Lavendy na ty nejlepší lívancové snídaně a zaručujeme Vám, že budete odcházet naprosto spokojeni. Lívance děláme ze špaldové mouky a používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Snídaně máme jak slané, tak i sladké, takže si přijde na své opravdu každý.

více...

Pivní speciály

Piva z Klášterní pivovaru Želiv potěší každého pivaře. Můžete si vybrat například polotmavou výčepní 10 °, která je výrazně hořčejší a má plné tělo nebo klasického světlého ležáka 12 ° plzeňského typu.

více...