Pivní speciály

Pánové, i u nás si můžete zajít „na jedno.“ Piva nám dováží Klášterní pivovar Želiv. Vozí nám pravidelně své pivní speciály, které potěší každého pivaře. Můžete si vybrat například polotmavou výčepní 10°, která je výrazně hořčejší a má plné tělo nebo klasického světlého ležáka 12° plzeňského typu.  

Přesná nabídka našich pivních speciálů:  

  • Milo 10° polotmavé výčepní (pivo s plným tělem a s výraznější hořkostí, dvourmutově vařené)  
  • Casparus 10° svrchně kvašené výčepní (slabí varianta I.P.A. se svěží kombinací chmelových, až zemitých tonů a tropického ovoce, zvláště manga)  
  • Haštal 12° světlý ležák (klasický český ležák plzeňského typu) 
  • Pacific Jack 16°, New England I.P.A. (silnější šestnáctka, ovšem s nižší hořkostí, krásně zlatavou barvou, vedle chmelového aroma dominují grep, mandarinka, maracuja)  

Mohlo by vás zajímat

Objednejte si vánoční cukroví

Připravili jsme si pro Vás jedenáct druhů cukroví, kde ochutnáte například skvělé perníčky s pomerančem a badyánem v bílé polevě, linecké s pravou vanilkou a rybízovou marmeládou, rumové kokosky máčené v čokoládě a spoustu dalšího originálního cukroví.

více...

Naše lívancové snídaně

Zajděte tak do Cukrářství Lavendy na ty nejlepší lívancové snídaně a zaručujeme Vám, že budete odcházet naprosto spokojeni. Lívance děláme ze špaldové mouky a používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Snídaně máme jak slané, tak i sladké, takže si přijde na své opravdu každý.

více...

Desátá káva zdarma 

Při návštěvě našeho Cukrářství musíte samozřejmě ochutnat i naši voňavou kávu. No a nyní ke každé kávě dostanete věrnostní kartičku s razítkem, kdy každou desátou zakoupenou kávu dostanete zcela zdarma. Tato akce platí i na kávu s sebou.

více...