Naše lívancové snídaně

Nejsou snídaně, jako snídaně, a to my moc dobře víme. Doma ty snídaně prostě nechutnají stejně, že? Zajděte tak do Cukrářství Lavendy na ty nejlepší lívancové snídaně a zaručujeme Vám, že budete odcházet naprosto spokojeni. Lívance děláme ze špaldové mouky a používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Snídaně máme jak slané, tak i sladké, takže si přijde na své opravdu každý.

Podáváme je každý víkend od 9:00 do 13:00H.

  • Ricottové lívance s čokoládou, tvarohem a čerstvým ovocem
  • Lívance s malinami, tvarohem a javorovým sirupem
  • Lívance s čerstvým sýrem, domácím bazalkovým pestem a pršutem
  • Lívance s mozzarellou, rajčaty, domácím bazalkovým pestem a čerstvou bazalkou.

Mohlo by vás zajímat

Objednejte si vánoční cukroví

Připravili jsme si pro Vás jedenáct druhů cukroví, kde ochutnáte například skvělé perníčky s pomerančem a badyánem v bílé polevě, linecké s pravou vanilkou a rybízovou marmeládou, rumové kokosky máčené v čokoládě a spoustu dalšího originálního cukroví.

více...

Pivní speciály

Piva z Klášterní pivovaru Želiv potěší každého pivaře. Můžete si vybrat například polotmavou výčepní 10 °, která je výrazně hořčejší a má plné tělo nebo klasického světlého ležáka 12 ° plzeňského typu.

více...

Desátá káva zdarma 

Při návštěvě našeho Cukrářství musíte samozřejmě ochutnat i naši voňavou kávu. No a nyní ke každé kávě dostanete věrnostní kartičku s razítkem, kdy každou desátou zakoupenou kávu dostanete zcela zdarma. Tato akce platí i na kávu s sebou.

více...