Desátá káva zdarma 

Při návštěvě našeho Cukrářství musíte samozřejmě ochutnat i naši voňavou kávu. No a nyní ke každé kávě dostanete věrnostní kartičku s razítkem, kdy každou desátou zakoupenou kávu dostanete zcela zdarma. Tato akce platí i na kávu s sebou.

Kávová zrna nám dodává skvělá pražírna MIA Coffee a samotné balíčky kávy si můžete zakoupit i přímo u nás v Cukrářství! Kávu si u nás vybere snad úplně každý, mezi Vaše oblíbené patří například klasické espresso, caffe lungo, cappuccino, flat white, caffe latte, filtrovaná káva a spoustu dalších! Kromě klasického mléka nabízíme i různé druhy rostlinných nápojů.

Naši nabídku kávy neustále obměňujeme – teď jsme pro Vás na zimní sezónu připravili například perníčkové cappuccino nebo dýňové latte s pomerančem a zázvorem.

Mohlo by vás zajímat

Cukrářství hledá nové posily!

Na pozice: Obsluha/barista na DPP Jsi pozitivní, komunikativní, časově flexibilní a rád/a pracuješ v kavárně / cukrářství? Zkušenosti s prací v kavárně a s latte art je velkou

více...

Valentýn v Cukrářství 

Děkujeme za váš zájem, objednávky již nepřijímáme. Měsíc plný lásky je tu a my jsme si pro vás připravili pořádnou dávku těch nejsladších a nejzamilovanějších

více...