Desátá káva zdarma 

Při návštěvě našeho Cukrářství musíte samozřejmě ochutnat i naši voňavou kávu. No a nyní ke každé kávě dostanete věrnostní kartičku s razítkem, kdy každou desátou zakoupenou kávu dostanete zcela zdarma. Tato akce platí i na kávu s sebou.

Kávová zrna nám dodává skvělá pražírna MIA Coffee a samotné balíčky kávy si můžete zakoupit i přímo u nás v Cukrářství! Kávu si u nás vybere snad úplně každý, mezi Vaše oblíbené patří například klasické espresso, caffe lungo, cappuccino, flat white, caffe latte, filtrovaná káva a spoustu dalších! Kromě klasického mléka nabízíme i různé druhy rostlinných nápojů.

Naši nabídku kávy neustále obměňujeme – teď jsme pro Vás na zimní sezónu připravili například perníčkové cappuccino nebo dýňové latte s pomerančem a zázvorem.

Mohlo by vás zajímat

Objednejte si vánoční cukroví

Připravili jsme si pro Vás jedenáct druhů cukroví, kde ochutnáte například skvělé perníčky s pomerančem a badyánem v bílé polevě, linecké s pravou vanilkou a rybízovou marmeládou, rumové kokosky máčené v čokoládě a spoustu dalšího originálního cukroví.

více...

Naše lívancové snídaně

Zajděte tak do Cukrářství Lavendy na ty nejlepší lívancové snídaně a zaručujeme Vám, že budete odcházet naprosto spokojeni. Lívance děláme ze špaldové mouky a používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Snídaně máme jak slané, tak i sladké, takže si přijde na své opravdu každý.

více...

Pivní speciály

Piva z Klášterní pivovaru Želiv potěší každého pivaře. Můžete si vybrat například polotmavou výčepní 10 °, která je výrazně hořčejší a má plné tělo nebo klasického světlého ležáka 12 ° plzeňského typu.

více...